ВПЛИВ ВІТАМІНУ В6 НА АКТИВНІСТЬ АЛКОГОЛЬДЕГІДРОГЕНАЗИ В ОРГАНАХ ЩУРІВ
Ключові слова:
алкогольдегідрогеназа, піридоксинАнотація
Встановлено збільшення активності АДГ в тканинах щурів після ін’єкції вітаміну В6. Цей ефект не залежить від природи використаного в якості субстрату спирту. Обговорюється можливий механізм стимулюючої дії піридоксину на тканинну алкогольдегідрогеназу.
Посилання
Боброва Н. П. Взаимоотношения тиамина и его производных с рибофлавином // Материалы конференции «Межвитаминные взаимоотношения». - Гродно: Редакционно-издательский совет ЛН БССР, 1975. - С. 12.
Петров С. А. Некоферментные эффекты тиамина и его метаболитов // Биомедицинская химия. - 2006. - Т 52, вып. 4. - С. 335- 345.
Петров С. А., Донеско Е. В. Влияние тиамина и его метаболитов на активность аспартат- и аланинаминотрансферазы в организме белых крыс и донорской крови // Физиол. ж. - 1989. - Т. 35, №4. - С. 94-96.
Кочетов Е. А. Практическое руководство по энзимологии. - М.: Высш. школа, 1980. - С. 145- 146.
Рокицкий П. Ф. Биологическая статистика. - Минск: Высш. школа, 1967. - 326 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.