НОВІ ЗНАХІДКИ ОРХІДЕЙ (ORCHIDACEAE) В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ключові слова:
орхідні, Одеська областьАнотація
Повідомляється про знаходження та чисельність ценопопуляцій 4 видів орхідей на півночі Одеської області. Для Epipactis helleborine, Neottia nidusavis, Platanthera chlorantha, Cephalanthera damasonium підтверджено давні та наведено нові знахідки.
Посилання
Червона книга України. Рослинний світ. — К.: Наук. думка, 1996. — 608 с.
Клеопов Ю. Д. Ботаніко-географічні етюди. 1. Про нові знахідки Euonymus nana MB. І Coronilla elegans Panc3. в УРСР // Журнал Ін-ту ботаніки АН УРСР — 1938. — № 17 (25). — С. 137—165.
Попова О. М. Судинні рослини Одеської області з Червоної книги України, світового та європейського Червоних списків // Вісник Одеського національного університету. — Т. 7, вип. 1. Сер. Біологія. — С. 278—290.
Тимченко І. А.,Андрієнко Т. Л. Epipactis purpurata Smith. в Україні // Укр. ботан. журн. — 1992. — Т. 47, № 4. — С. 91—93.
Бордзиловський Є. І. Родина Зозулинцеві // Флора УРСР. — К.: Вид-во АН УРСР, 1950. — Т. 3. — С. 312—405.
Шмальгаузен И. Ф. Флора юго-западной России. — К.: Типография С. В. Кульженко, 1886. — 783 с. Мельник В. И. Редкие виды флоры равнинных лесов Украины — К.: Фитосоциоцентр, 2000. — 212 с.
Собко В. Г. Орхідеї України. — К.: Наук. думка, 1989. — 192 с.
Мельник В. И. Редкие виды флоры равнинных лесов Украины — К.: Фитосоциоцентр, 2000. — 212 с.
Собко В. Г. Орхідеї України. — К.: Наук. думка, 1989. — 192 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.