ОСОБЛИВОСТІ ГНІЗДОВОЇ БІОЛОГІЇ МАЛОГО КРЯЧКА (STERNA ALBIFRONS PALL.) В АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ УКРАЇНИ
Ключові слова:
малий крячок, Азово-Чорноморський регіон, гніздування, лиман, антропогенний факторАнотація
Вивчали окремі аспекти гніздової біології малого крячка стосовно чисельності гніздових угруповань, гніздобудування, структури колоній, успішності гніздування в Азово-Чорноморському регіоні. Показано, що гніздування в зонах з високим рівнем антропогенного впливу характеризується високим ступенем загибелі кладок, переважно на ранніх стадіях насиджування.
Посилання
Ардамацкая Т Б. Гнездование утиных и ржанкообразных на островах Тендровского залива Черноморского заповедника // Орнитология. — М.: МГУ, 1984. — Вып. 19. — С. 42-49.
Блум П. Н. Лысуха (Fulica atra) в Латвии. — Рига: Зинатне, 1973. — 156 с.
Дементьев Г. П. Отряд Чайки И Птицы Советского Союза. — М.: Сов. наука, 1951. — Т. 3. — С. 373-603.
Зубакин В. А. Малая крачка И Птицы СССР. Чайковые. — М.: Наука, 1988. — С. 356-370.
Колониальные гидрофильные птицы юга Украины / Сиохин В. Д., Черничко И. И., Ардамацкая Т. Б. и др.; Отв. ред. М. А Воинственский. — Киев: Наук, думка, 1988. — 174 с.
Костин Ю. В. Птицы Крыма. — М.: Наука, 1983. — 241 с.
Паевский В. А. Демография птиц. Л.: Наука, 1985. — 285 с.
Черничко И. И. Ловушки для птиц и результаты их применения в Северо-западном Причерноморье И Научные основы охраны и рационального использования птиц. — Рязань: Московский рабочий, 1984. — С. 72-86.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.