ДО 100-річчя ЗАСНУВАННЯ ЗООЛОГІЧНОЇ (ГІДРОБІОЛОГІЧНОЇ) СТАНЦІЇ ОДЕСЬКОГО (НОВОРОСІЙСЬКОГО) НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА
Ключові слова:
гідробіологічна станція, університет, Одеська затокаАнотація
Простежено історію заснування та розвитку гідробіологічної станції Одеського національного університету. Представлена тематика наукових праць деяких вчених, які в різні роки працювали на станції. Підкреслено значення станції для педагогічної та наукової діяльності університету. Показана спадкоємність учбових та наукових робіт на станції протягом її існування.
Посилання
Бучинский П. Н. Зоологическая станция при Новороссийском университете// Записки Новороссийского общества естествоиспытателей. — Одесса, 1911. — Т. XXXVIII. — С. 3-15.
Загоровский Н. А. Зоологическая станция б. Новороссийского университета, ее задачи и деятельность // Труды I-го съезда гидробиологов. — Ленинград, 1925.
Зайцев Ю. П. Биология моря // Очерки развития науки в Одессе. — Одесса, 1995. — С. 166-186.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.