РЕЗУЛЬТАТИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ПРИРОДНОЗАПОВІДНОГО ФОНДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ. II. ЗАКАЗНИКИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ
Ключові слова:
заказник, середовище, флористичний та фауністичний складАнотація
У праці наведено аналіз стану природно-заповідного фонду (ПЗФ) Одеської області з категорії "заказники місцевого значення". На підставі експедиційних польових досліджень з’ясовано просторове розміщення заповідних об’єктів та зроблена оцінка стану флористичної та фауністичної різноманітності. Особлива увага надається видам рослин та тварин, які охороняються в рамках національних та міжнародних природоохоронних документів.
Посилання
Леоненко В. Б., Стеценко М. П., Возний Ю. М. Додаток до атласу об'єктів природнозаповідного фонду України. — Київ: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2003. — 142 с.
Реестр территорий и объектов природно-заповедного фонда Одесской области. — Одесса, 1988. — 39 с.
Одеська область // Природно-заповідний фонд Української РСР. — Київ, Урожай, 1986. — С. 107-111.
Липа О. Л., Федоренко А. П. Заповідники та пам'ятки природи України. — Київ: Урожай, 1969. — 187 с.
Кохно М.А. Каталог дендрофлори України. — Київ: Фітосоціоцентр, 2001. — 72 с.
Соколов С. Я. Сем. 9. Fagaceae А. Вг. — Буковые // Деревья и кустарники СССР. Т. 2. — М.; Л.: Изд-во АН СССР, 1951. — С. 390-493.
Попова Е. Н., Златова Е. И. Фитосозологическая ценность энтомологического заказника "Жовтневый" (Одесская область) // Материалы научной конференции, посвященной 180- летию со дня рождения заслуженого профессора Харьковского ун-та Л. С. Ценковского. — Харьков. — 2003. — С. 57-59.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.