ХАРАКТЕРИСТИКА МІКРОБІОТИ КИШЕЧНИКУ ЗА ДИСБАКТЕРІОЗУ У ЛЮДЕЙ
Ключові слова:
дисбактеріоз, мікробіоценоз, ентеробактерії, біфідобактеріїАнотація
Вивчали кишковий мікробіоценоз за дисбактеріозу у дорослих і дітей протягом 1998 - 2000 років. Показано, що результати дослідження анаеробної мікробіоти (біфідобактерій) є найбільш показовими за діагностики дисбактеріозу. З’ясовано, що поява S. aureus та підвищення рівня C. albicans у вмісті кишечнику є важливими індикаторами дисбактеріозу.
Посилання
Навашин С. М., Фомина И. П. рациональная антибиотикотерапия. - м.: медицина, 1982. - с. 437 - 439.
Смолянская А.З. Дисбактериозы — инфекционные процессы смешанной этиологии // антибиотики и мед. биотехнологии, 1987. — n3. — с. 186 — 190.
Siman C. Stille W. Antibiotic — therapy іп сііпіс and practice. — london, 1989. — p. 182 - 185
Красноголовец В. Н. Дисбактериоз кишечника. — м.: медицина, 1989. — 206 с.
Методические указания по микробиологической диагностике заболеваний, вызванных энтеробактериями. — м.: м3 СССР, 1984. — 145 с.
Об унификации микробиологических (бактериологических) методов обследования, применяемых в клинико-диагностических лабораториях лечебно-профилактических учреждений. — приказ № 535 МЗ СССР от 22.04.85 г. — с. 18.
Микробиологическая диагностика дисбактериоза (методические рекомендации). — к.: мз УССР, 1986. -10 с.
Применение бактерийных биологических препаратов в практике лечения больных кишечными инфекциями. Диагностика и лечение дисбактериоза кишечника (методические рекомендации). — м.: МЗ СССР, 1986. — 23 с.
Справочник по микробиологическим и вирусологическим методам исследования / под Ред. М.о. Биргера. — м.: медицина, 1982. — с. 229 — 231.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.