СТРУКТУРА Й ДИНАМІКА СКЛАДУ РЕПРОДУКТИВНИХ ГРУП ДЕЯКИХ ГРИЗУНІВ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2077-1746.2011.18(25).181400Анотація
Розглянуто особливості формування репродуктивних груп деяких гризунів, походження складових їх особин. У сприятливі для існування періоди більшість особин живе осіло. Репродуктивні групи поповнюються народженими в них особинами. Імовірність родинних спарювань збільшується з наростанням щільності населення. Періодичні впливи природних і антропічних факторів приводять до дисперсії в просторі й зниженню чисельності, що обумовлює чергування переважних типів спарювання.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Вісник Одеського національного університету. Біологія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі. Комісійна плата за оформлення статті не стягується.